Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038103/0002

Monogrammist "D", 18. Jahrhundert

Grundriss der Festung Mannheim, kolorierte Radierung, betitelt: "Plan de la Ville et Citadelle de Manheim", ca. 11 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner

19.09.2019 - 15:42

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 19.09.2019 - 15:42
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019