Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0049 -

Aloys Wach (Wachlmayr)

(Lambach 1892-1940 Braunau) Aus Bauernkrieg, 4 Radierungen, jeweils Signaturstempel unten rechts: Aloys Wach, je ca. 30 x 30 cm/20,5 x 14 cm, Blatt je ca. 44 x 32,5 cm, stockfleckig, verglast, gerahmt (900000317)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

19.09.2019 - 15:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Aloys Wach (Wachlmayr)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 19.09.2019 - 15:44
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.09. - 19.09.2019