Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034045/0001

Franz Wolf

Franz Wolf - Klenoty, umění a starožitnosti

(20. Jhdt.) "Sonnenblumen" unten rechts Signaturstempel Franz Wolf, Öl/Presskarton, ca. 90 x 40 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

06.07.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:

Franz Wolf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2017