Čís. položky 50

Paar Buchstützen mit Vögeln, Werkstätten Hagenauer, Wien

Messing, vernickelt; Gebrauchsspuren; oberhalb gemarkt WHW im Kreis und Made in Austria; H. 11,7 cm, L. 11 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

16.09.2019 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 16.09.2019 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 16.09.2019