Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 71

Carl Auböck, Tischbürste, Wien

Nussholz, gedrechselt; schwarze Borsten; Gebrauchsspuren; seitlich gemarkt Auböck; H. 4,7 cm, L. 14,2 cm, B. 11,5 cm. (MP)

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

16.09.2019 - 15:11

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Jugendstil und Kunsthandwerk des 20. Jahrhunderts
Datum: 16.09.2019 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.09. - 16.09.2019