Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024461/0003

Franz Fischbacher *

(Gampern 1925-2005) Ohne Titel, signiert: Fr. Fischbacher, datiert: 2001, ortsbezeichnet: Neudorf, Acryl-Mischtechnik, ca. 46 x 61 cm, Plexiglas, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

24.09.2019 - 15:22

Vyvolávací cena:

Franz Fischbacher *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 24.09.2019 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online