Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019778/0001

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien) Jakob und der blutige Rock, handsigniert: Hans Fronius, datiert: (19)74, nummeriert: 79/100, Lithographie in Farbe, Blattgröße ca. 64 x 48 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

24.09.2019 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Hans Fronius *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 24.09.2019 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online