Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024513/0001

Horst Grafleitner *

(Linz 1939-2010) Damenakte, handsigniert: Grafleitner, nummeriert: 1/12, Radierung in Farbe, Plattengröße ca. 44,5 x 32,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

24.09.2019 - 15:34

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horst Grafleitner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 24.09.2019 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online