Alois Riedl *
(St. Marienkirchen 1935 geb.) Ohne Titel, handsigniert: A. Riedl, datiert: (19)85, nummeriert: 32/50 er, Lithographie, Blattgröße ca. 65 x 50 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
24.09.2019 - 15:35
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Alois Riedl *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 24.09.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,- -
Vyvolávací cena: