Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024479/0007

Egon Chabert *

(Svatonitz/Böhmen 1889-1962 Wien) Blick auf das Stift Dürnstein in der Wachau, signiert: E. Chabert, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 41 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

24.09.2019 - 15:35

Vyvolávací cena:

Egon Chabert *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 24.09.2019 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online