Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035015/0034

Deutscher Maler des frühen 19. Jahrhunderts

Landschaft mit Steinbrücke und Figurenstaffage, Öl auf Eichenholzplatte, ca. 12 x 9 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

06.07.2017 - 16:08

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 06.07.2017 - 16:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2017