Peter Robert Keil *
(Züllichau/Pommern 1942 geb.), Frauenportrait, signiert"P. Keil", Lackfarbe auf Papier, ca, 50x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
23.09.2019 - 10:15
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.09.2019 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.09. - 23.09.2019 |