Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-021915/0010

Russischer Künstler2. Hälfte 19 Jh.

, der Abschied, rückseitig mit dem zaristischen Staatsstempel, Lackmalerei auf Papiermache, ca.23 x 23 cm, gerahmt

23.09.2019 - 10:28

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.09.2019 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2019