Čís. položky 110-021935/0002

Robert Ullmann *

(Mönchen-Gladbach 1903-1966 Wien), betitelt "Ravenna", monogrammiert u. datiert "RU 1955", Aquarell auf Papier, ca. 27 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

23.09.2019 - 10:43

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Robert Ullmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 23.09.2019 - 10:43
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2019