Čís. položky 110-022034/0004

Stahlrohr Wandgaderobe

Stahlrohr Wandgaderobe - Umění a starožitnosti

, 1. Hälfte 20. Jh., verchromtes Gestell mit Hutablage, ca. 20 x 60 x 30 cm, Gebrauchsspuren, Haken fehlen

23.09.2019 - 10:51

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Stahlrohr Wandgaderobe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 23.09.2019 - 10:51
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 12.09. - 23.09.2019