Čís. položky 138-068046/0004

Adolf Stademann

(München 1824-1895) Rehe auf einer Lichtung, signiert A. Stademann, Öl auf Karton, 30 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.09.2019 - 10:09

Vyvolávací cena:

Adolf Stademann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 24.09.2019 - 10:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online