Čís. položky 138-069891/0006

Künstler 19. Jhdt.

Heinrich VIII, Kopie aus dem 19. Jhdt., Öl auf Holz, 92 x 74 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

24.09.2019 - 10:38

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 24.09.2019 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online