Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069426/0010

Erich Demmin *

(Ivenack 1911-1997 Berlin) An einem holländischen Kanal, signiert E. demin, Öl auf Holz, 23,5 x 17 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.09.2019 - 10:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich Demmin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 24.09.2019 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online