Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-101647/0032

Wiener Bronze, Beduine auf Kamel reitend,

Firma Bergmann, Bronze farbig staffiert, 12 x 13 cm, gemarkt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

25.09.2019 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 25.09.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online