Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015790/0002

Hugo Wulz

(Villach 1937-2000) "Ohne Titel", signiert Hugo Wulz, datiert 83, Mischtechnik auf Papier, 15,5 x 15,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.07.2017 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hugo Wulz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.07.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.06. - 05.07.2017