Altschliffbrillant Kulturperlenring zus. ca. 0,80 ct
Rotgold ca. 580, um 1900, RW 51, 4,5 g
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
01.10.2019 - 15:18
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.10.2019 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |