Čís. položky 195-037777/0003

Unbekannt

(19. Jahrhundert) Alpine Seelandschaft mit Gehöft und Figurenstaffage, unsigniert, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, Ochsenaugenrahmen, dieser beschädigt, gebrochen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

26.09.2019 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 26.09.2019 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.09. - 26.09.2019