Čís. položky 195-037113/0003

Fritz Halberg-Krauss *

Fritz Halberg-Krauss * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Stadtprozelten/Main 1874-1951Prien/Chiemsee) Wolkenbedeckter Abendhimmel an einem See, signiert unten rechts: F. Halberg-Krauss, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, Rahmen mit Lagerschäden

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

26.09.2019 - 15:35

Vyvolávací cena:

Fritz Halberg-Krauss *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.09.2019 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.09. - 26.09.2019