Čís. položky 195-037811/0001

Ingrid Tragler *

(Wels 1973 geb.) Nannerl Mozart, im Druck signiert und datiert:2008, Siebdruck auf Leinwand, ca. 80 x 60 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

26.09.2019 - 15:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ingrid Tragler *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 26.09.2019 - 15:37
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.09. - 26.09.2019