Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-070796/0000

Franz Kaplenig *

(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Dobratsch", signiert Kaplenig, Öl auf Leinwand, 60 x 70 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.07.2017 - 15:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Kaplenig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.07.2017 - 15:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.06. - 05.07.2017