Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037859/0072

Gottfried Kumpf *

(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Klosterneuburg 1979, signiert unten rechts: Kumpf, betitelt unten links, Farbsiebdruck auf Velin Fabriano, bezeichnet unten links. E/A (Künstlerabzug), Darstellungsgröße ca. 56 x 64,5 cm, Blattgröße ca. 64,5 x 84,5 cm, an den Rändern stark stockfleckig, Knickspuren

01.10.2019 - 10:33

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Gottfried Kumpf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.10.2019 - 10:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online