Brillantohrringe zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, 2,4 gøg2
Expert: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
03.10.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
-
EUR 410,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 300,-
Brillantohrringe zus. ca. 0,50 ct
Weißgold 585, 2,4 gøg2
Expert: Günter Eichberger, Mst.
Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368
watches@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Typ aukce: | Salónní aukce |
Datum: | 03.10.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | 20.09. - 02.10.2019 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Hinterglasbild "Hl. Georg der Drachentöter" alpenländisch Ende 19./ Anfang 20. Jhdt.
- 1988 Château Prieuré-Lichine, Bordeaux, 90 Cellar Tracker-Punkte, 3 Flaschen
- 1982 Barolo DOCG Riserva, Accademia Torregiorgi, Piemont
- 1995 Solitaire, Weingut Feiler-Artinger, Burgenland, 2 Flaschen
- Italienischer Prunkkonsoltisch,