Volkswagen "Transporter"
Verkaufsprospekt Transporter (violette Ausgabe), datiert 1/79, 25 Seiten, technische Daten, Farbtabelle, Händlerstempel, neuwertig
22.10.2019 - 15:35
- Dosažená cena: **
-
EUR 40,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 40,-
Volkswagen "Transporter"
Verkaufsprospekt Transporter (violette Ausgabe), datiert 1/79, 25 Seiten, technische Daten, Farbtabelle, Händlerstempel, neuwertig
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at +43 662 871671 22 |
Aukce: | Automobilia |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 22.10.2019 - 15:35 |
Místo konání aukce: | Salzburg |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Hinterglasbild "Hl. Georg der Drachentöter" alpenländisch Ende 19./ Anfang 20. Jhdt.
- 1982 Barolo DOCG Riserva, Accademia Torregiorgi, Piemont
- 1994 Spitzer Hochrain Riesling Smaragd, Weingut Franz Hirtzberger, Niederösterreich, 92 Falstaff-Punkte, 2 Flaschen
- Italienischer Prunkkonsoltisch,
- Omega Constellation