Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-118752/0000

Brillant Brosche

Gold/Silber kombiniert, Altschliffbrillanten zusammen ca. 0,70 ct Arbeit um 1900, 2,5 g, Etui

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

14.10.2019 - 14:08

Vyvolávací cena:

Brillant Brosche

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 14.10.2019 - 14:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online