Čís. položky 191-023489/0001

Hans Neugebauer

(Wien 1892-1971) Interieur, handsigniert, datiert Hans Neugebauer 20.7.1939, Öl auf Karton, Bildausschnitt 50 x 33 cm, in Profilholzrahmen, krakeliert, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

14.10.2019 - 16:13

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Hans Neugebauer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 14.10.2019 - 16:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online