Brillant Solitärring ca. 0,40 ct
Gold-/Weißgold 585, glatte Fasson, RW 54,5, 10 gøg10
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
02.10.2019 - 10:34
- Vyvolávací cena:
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Rudolf Stoitzner
- Ball der Stadt Wien 1910
- Pinselbecher, China, 19. Jh.,