Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074529/0000

Opal Brillantanhänger zus. ca.0,70 ct

Weißgold 585, vergoldet, Opal im Cabochonschliff, 16 x 12 mm, Clipmechanik, 5,3 gøG3

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

02.10.2019 - 10:38

Vyvolávací cena:

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 02.10.2019 - 10:38
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online