Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "3 Harlekine", signiert Flora, Radierung, die Nr.2/20, 19,5 x 24 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel, Lichtränder
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.10.2019 - 11:01
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.10.2019 - 11:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: