Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-074641/0000

Rudolf Buchner *

(Wernsdorf 1894-1962 Wien) "Jugendstillleben", Öl auf Leinwand, 73,5 x 54 cm, gerahmt, partiell mit Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.10.2019 - 11:26

Vyvolávací cena:

Rudolf Buchner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.10.2019 - 11:26
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online