Čís. položky 193-016339/0004 -

Hans Hiesberger *

(Klagenfurt 1938 geb.) "Landschaft", signiert Hiesberger, Aquarell auf Papier, 57 x 76 cm, Passepartout, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.10.2019 - 11:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Hiesberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 02.10.2019 - 11:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online