Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037527/0011

Walter L. Brendel *

(Ludwigshafen 1923-2013 Prien am Chiemsee) Ohne Titel, monogrammiert und datiert unten rechts: W. L. B. 1987, Mischtechnik auf Karton, ca. 17 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.10.2019 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Walter L. Brendel *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 03.10.2019 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.09. - 03.10.2019