Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047617/0003

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,20 ct

Rosegold 580, Imitationsstein,österr. Amtspunze 1872-1922, 6,1 g, RW 58, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalenøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

04.10.2019 - 15:41

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 04.10.2019 - 15:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.09. - 03.10.2019