Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043495/0001

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,90 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,90 ct - Klenoty

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,60 ct, zwei kleinere Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, 3,2 g, RW 56 øG3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

13.07.2017 - 17:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.07.2017 - 17:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 12.07.2017