Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024324/0002

Ernst Bruzek *

(Salzburg 1940 geb.) Zwei Torsi, signiert: Ernst Brusek, datiert: (19)88, Tusche, Graphit-Mischtechnik auf Papier, ca. 15 x 23 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

08.10.2019 - 15:21

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Ernst Bruzek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 08.10.2019 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online