Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 100

Wiener Deckeldose, Fa. A. Sturm

Silber 800, Innenvergoldung, oval, leicht wellig gegradete Wandung, Deckel mit Elfenbeinknauf, H x L x B = ca. 12,5 x 16 x 12 cm, Meisterzeichen Alexander Sturm, Wien, Nr. 77426, österreichische Amtspunze 1922-2001, 459,2 g, sehr guter Zustand øS459

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

10.10.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.280,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 10.10.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.10. - 10.10.2019