Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069974/0002

Österreichische Schule des 18. Jahrhunderts

Bildnis eines Musikers, Öl auf Leinwand, 30,2 x 21,8 cm, gerahmt (GS) Rückseitig Besitzerangabe

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

08.10.2019 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.10.2019 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online