Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069310/0001

Vincent Clare

(Birmingham 1855-1930) Heckenrose mit Vogelnest, signiert Vincent Clare, Öl auf Leinwand, 32 x 24,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.10.2019 - 10:21

Vyvolávací cena:

Vincent Clare

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 08.10.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online