Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067851/0006

Künstler um 1900

Orientalischer Markt, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, 90 x 80 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.10.2019 - 10:21

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.10.2019 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online