Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070089/0005

Peter Paul Rubens Kopie/copy

(1577-1640) Helene Forment mit Ihrem Sohn Frans, Kopie aus dem 19. Jhdt, Grisaillemalerei auf Leinwand,54 x 37 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

08.10.2019 - 10:35

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Peter Paul Rubens Kopie/copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.10.2019 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online