Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067255/0003

Carl Zimmermann

(Halberstadt 1863-1930 Goslar) Röhrender Hirsch mit Rehwild am Wiesenrand, signiert Carl Zimmermann, Öl auf Leinwand, 65,5 x 99 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

08.10.2019 - 10:38

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Carl Zimmermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 08.10.2019 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online