Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022006/0001

Künstlerin 2. Hälfte 19. Jh.

, "Stilleben mit Hummer u. Früchten" rechts oben undeutlich signiert u. datiert"Leopoldine Dobro... 1891", Öl auf Leinwand, ca. 34 x 28 cm, gerahmt

07.10.2019 - 10:07

Vyvolávací cena:

Künstlerin 2. Hälfte 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 07.10.2019 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 26.09. - 07.10.2019