Künstler um 1900
, "Segnender Jesusknabe", undeutlich signiert "M. Aquinata", datiert (19)05, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 50 cm, Altersspuren
07.10.2019 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.10.2019 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.09. - 07.10.2019 |