Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067265/0004

Karl Kaufmann

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Partie aus Konstantinopel (Istanbul), signiert, datiert Karl Kaufmann 1898, Öl auf Holz, 30 x 21 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.10.2019 - 15:05

Cena:
EUR 1.100,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.10.2019 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online