Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068542/0008

Alexandre Defaux

(Bercy 1826-1900 Paris) Blick auf eine Kathedrale, signiert, datiert Defaux 1859,Öl auf Leinwand, 73 x 59,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

24.10.2019 - 15:11

Cena:
EUR 4.140,-

Alexandre Defaux

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.10.2019 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online