Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-116295/0000

Julius Wegerer *

(Mautern 1886-1960, Studium an der Wiener Akademie sowie der Landeskunstschule Graz) Kirchenaufgang in Pürgg, handsigniert J Wegerer, Radierung, Stockgröße 27 x 20 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

21.10.2019 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 40,-
Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Julius Wegerer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 21.10.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online